Доставка

Самовивіз Зручний, безкоштовний і швидкий спосіб отримання замовлення. Місцезнаходження компанії: м Кропивницький, пров.Фортечний 27 офыс

1. Доставка за допомогою «Нова Пошта» Зручний і швидкий спосіб доставки у великі міста України. Посилка доставляється в офіс «Нова Пошта» у Вашому місті. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації (повідомить наш менеджер після відправки). Посилку бажано отримати протягом 24 годин з моменту приходу вантажу, інакше компанія «Нова Пошта» може стягнути з Вас додаткову оплату за зберігання. Термін доставки і вартість Ви можете розрахувати на сайті компанії. Середній час доставки по Україні 1-3 дні.

2. Доставка за допомогою «Укр Пошта» Зручний спосіб доставки по всій Україні. Посилка доставляється в відділення «Укр Пошта» у Вашому населеному пункті. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер товар транспортної накладної (повідомить наш менеджер після відправки). Середній час доставки по Україні 1-5 днів. Післяплатою При доставці замовлення післяплатою за допомогою «Нова Пошта», ви зможете оплатити замовлення безпосередньо в момент отримання товарів.